Portfolio Category: Film

Bed4pet

Czy można połączyć funkcję filmu reklamowego  i instruktażowego? Przed takim zadaniem stanęliśmy tworząc produkcję dla Bed4Pet. 3 dni zdjęciowe, 120 kl/s i tresowany pies na planie, 2 wersje językowe. Efekty? Zapraszamy do oglądania.
Czytaj więcej / Read more

RetroReanimacja – Pojazdy Bojowe

I sezon RetroReanimacji okazał się hitem stacji Discovery Turbo Extra. Powtórki wyemitowała stacja Discovery Channel w Polsce, Rosji i na Ukrainie. Na fali popularności w 2015 roku zrealizowaliśmy drugą serię programu, specjalnie na 75 rocznicę zakończenia II Wojny Światowej. Głównym motywem było przywrócenie świetności pojazdom biorącym pośrednio lub bezpośrednio udział w działaniach wojennych. W program…
Czytaj więcej / Read more

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

8-odcinkowa seria informacyjna, zrealizowana dla Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Sporym wyzwaniem było przełożenie 26-stronnicowej podstawy merytorycznej na zrozumiały i  czytelny scenariusz. Plansze i grafiki informacyjne zostały nałożone w postprodukcji, na specjalnie zaprojektowane kadry.
Czytaj więcej / Read more

Łódź Kreuje Spotkania

Spot promujący turystykę biznesową w Łodzi. Zdjęcia trwały 4 dni, a do współpracy zaprosiliśmy profesjonalnego aktora Artura Gotza, związanego m.in z Teatrem Nowym  w Łodzi. Drugiego bohatera filmu wybraliśmy ze względu na zdolności językowe, Adam - z wykształcenia nauczyciel historii, mieszkający od lat w Kanadzie - wcielił się w rolę zagranicznego biznesmena. Wyzwaniem organizacyjnym było…
Czytaj więcej / Read more

Nasza strona korzysta z cookies! Miej to na uwadze! Czytaj więcej

Ustawienia cookies na naszej stronie mają za zadanie ułatwić Ci korzystanie z niej. Kliknij akceptuj jeśli nie masz nic przeciwko.

Zamknij