lessphp fatal error: load error: failed to find /6x6psw.pl/wp-content/themes/theme51840/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /6x6psw.pl/wp-content/themes/theme51840/style.less Nagrywanie filmów do działań komunikacyjnych | 6x6psw
Nagrywanie filmów do działań komunikacyjnych
Zostań producentem i reżyserem profesjonalnych materiałów video, które pomogą Ci efektywnie prowadzić działania w zakresie marketingu, HR i PR, pomogą w sprzedaży, zredukują czas szkoleń, zwiększając zaangażowanie obserwatorów stron WWW i czytelników blogów.
Dlaczego warto?
Ucz się od praktyków (sprawdź opinie o naszej pracy, na dole strony): szkolenie poprowadzą producenci, reżyserzy i operatorzy, którzy zrealizowali kilkadziesiąt produkcji firmowych, a także produkowali znane i lubiane formaty telewizyjne na antenę TVN Turbo, Discovery Channel, Discovery Turbo Xtra.
Dzięki wiedzy zdobytej na naszym szkoleniu, możesz obniżyć koszty tworzenia filmów w Twojej firmie, jednocześnie podnosząc wyraźnie ich jakość.
Zobacz agendę szkolenia na 1Q i 2Q 2016
Zapraszamy!
 • Pracowników działów marketingu, PR i HR
 • Blogerów
 • Mikroprzedsiębiorców
 • Managerów zespołów kreatywnych i pracowników agencji reklamowo-marketingowych, PR-owych i social mediowych
 • Polityków
 • Wszystkich zainteresowanych tworzeniem atrakcyjnych treści video.
Koszt szkolenia (2 dni):
1200 zł netto + VAT.
W cenie:
 • 8 godzin wykładów
 • 8 godzin warsztatów, przy użyciu profesjonalnego sprzętu
 • Serwis kawowy + obiad
 • Dostęp do materiałów dodatkowych (segregujących i utrwalających wiedzę ze szkolenia)
 • Analiza praktycznych przykładów w nawiązaniu do propozycji uczestników

Zapisz się na szkolenia w 2016
Content Video - 3 fakty!
Content Video - 3 fakty!
Kto prowadzi szkolenie?
Marcin Szmidt
Marcin Szmidt: właściciel domu produkcyjnego 6x6 Pracownia Sztuki Wizualnej. Prawdziwy człowiek renesansu: producent telewizyjny, operator, fotograf, grafik i montażysta. Poświęcił pracy w telewizji 8 lat. Na swoim koncie ma dziesiątki filmów firmowych, sesji zdjęciowych, a także programy telewizyjne wyprodukowane dla Discovery Channel i DTX („RetroReanimacja”, „RetroReanimacja: Pojazdy Bojowe”).
Michał Łuczyński
Michał Łuczyński: w branży mediowej od 10 lat. Łączy podejście producenta i reżysera z ujęciem PR-owca i marketingowca. Producent, reżyser, dziennikarz, pisarz, twórca contentu na strony www i do aplikacji mobilnych. Zrealizował kilkadziesiąt produkcji firmowych, a także szereg programów dla TVN Turbo („Zakup Kontrolowany”, „Na każdą kieszeń”, „Moto-ON”), Discovery Channel i DTX („RetroReanimacja”, „RetroReanimacja: Pojazdy Bojowe”).
Nasze referencje
"6x6 Pracownia Sztuki Wizualnej to zespół profesjonalnych filmowców. Cechuje ich kreatywność, solidność i zaangażowanie. Możemy polecić 6x6 jako godnego zaufania partnera, świadczącego usługi rzetelnie i na wysokim poziomie."

Radosław Krasowiak
HR Manager
Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.
"6x6 Pracownia Sztuki Wizualnej wyprodukowała 12 odcinków programu "RetroReanimacja", który ukazał się na antenie Discovery Channel i Discovery Turbo Xtra. Firma wykazała się wyjątkową rzetelnością i najwyższymi standardami produkcji."

Tomasz Teodorczyk
Channel Director Factual
Discovery Polska Sp. z o.o.
"6x6 Pracownia Sztuki Wizualnej od samego początku wykazywała się bardzo dużym profesjonalizmem. W działaniach widać było nie tylko duże doświadczenie. ale
także ogromną pasję i zaangażowanie. Umiejętne podejście sprawiło, iż ludzie na co dzień nie obcujący z kamera, otwierali się i nabierali większej pewności siebie."


Anna Soboń
HR Manager
Amcor Tabacco Packaging Polska
Sp z o.o.
Zapisz się na szkolenia w 2016

Nasza strona korzysta z cookies! Miej to na uwadze! Czytaj więcej

Ustawienia cookies na naszej stronie mają za zadanie ułatwić Ci korzystanie z niej. Kliknij akceptuj jeśli nie masz nic przeciwko.

Zamknij